Kurumunuzdaki İç ve Dış Erişim Noktalarında Ortaya Çıkabilecek Zafiyetleri Belirlemek İçin Şimdi Kayıt Olun!

RİSKLER

Kurumunuzdaki iç ve dış erişim noktalarında ortaya çıkabilecek zafiyetler nedeniyle kötü niyetli kişilerin, çeşitli yazılım araçlarıyla yetkisiz erişim sağlaması, kişisel verileriniz dahil tüm kurum verilerinizin gizliliğini ve bütünlüğünü bozabilir son zamanlarda firmalar kritik veri sızıntıları ile karşı karşıya kalmakta ve yapılan saldırılar kurumlarda maddi kayıplara neden olmaktadır. Bu veri sızıntıları iş sürekliliğine zarar verirken, müşteri ve prestij kaybına da neden olmaktadır.

SIZMA (PENETRASYON) TESTİ

Sızma testi ile bilişim sistemlerini oluşturan ağ alt yapılarında; sistem, network, web, veritabanı, mobil vb. tüm olası bir saldırı öncesi firmalar kendi ağ alt yapılarındaki açıklıkları tespit edip, bir saldırı olmadan bu zafiyetlerin giderilmesi imkanına sahip olurlar.

* Web Uygulama Testleri

* İstemci Taraflı Sızma Testleri

* Veri Tabanı Testleri

* Ddos Testleri

* Mobil Uygulama Testleri

* Load (Yük) Testleri

* Sosyal Mühendislik Testleri

SIZMA (PENETRASYON) TESTİ

ÇÖZÜMLER

Tetra Bilişim olarak tecrübeli, sertifikalı uzman teknik kadromuzla, ISO 27001, KVKK, PCI DSS ve benzeri güvenlik standart ve regülasyonların şart koştuğu sızma testi hizmeti ihtiyacınızı OSCP sertifikalı çalışanlarla size en iyi ve doğru şekilde karşılayabiliriz.

whatsapp logo