Kurumunuzdaki İç ve Dış Erişim Noktalarında Ortaya Çıkabilecek Zafiyetleri Belirlemek İçin Şimdi Kayıt Olun!

RİSKLER

Üretim ve hizmet kalitesinin düşmesi sonucu kamuda memnuniyetsizliğin artması, maliyet ve iş kaybınızın artması ve bunun gibi daha birçok riskiniz bulunmaktadır.

ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, kuruluşlara kalite yönetim sisteminin kurulması ve geliştirilmesi konusunda rehberlik yapan bir standarttır. Bir firmanın çalışanlarının, tedarikçilerinin, müşterilerinin taleplerinin karşılanması ve ölçümlenebilmesi için gerekli temel altyapıyı oluşturur. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlayarak ve hataları azaltarak müşteri güveninin artmasını sağlarsınız. ISO 9001 kar ve verimliliği arttırır. Raporlama ve iletişimi geliştirir. Dahili iletişimi geliştirerek herkesin tek bir gündemde çalışmasını sağlar.

ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

ÇÖZÜMLER

Tetra Bilişim olarak diğer yönetim sistemlerinde olduğu gibi ISO 9001 standardında da sektördeki tecrübeleri ve kıdemli danışmanlarıyla tüm süreçlerinizi inceleyip PUKO yapısına göre kurulması, işletilmesi, denetlenmesi ve gerekli aksiyonların alınarak sürekli iyileştirilmesine yönelik size en uygun KYS’nin hayata geçirilmesini sağlayabiliriz.

whatsapp logo