Kurumunuzdaki İç ve Dış Erişim Noktalarında Ortaya Çıkabilecek Zafiyetleri Belirlemek İçin Şimdi Kayıt Olun!

RİSKLER

Kötü planlanmış kurumsal süreçler ve personelin farkındalığının yeterli düzeyde olmaması gibi sorunlar veri güvenliğindeki en yaygın başarısızlık nedenlerindendir. Bilgi güvenliği ihlal olayları iş sürekliliğinin kesintiye uğramasına neden olduğu gibi otoriteler tarafından yaptırım uygulanması ve itibar kayıplarına da neden olmaktadır.

ISO 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı kurum ve kuruluşların bir bilgi güvenliği yönetim sistemi kurması, uygulaması, işletmesi, izlemesi, gözden geçirmesi, sürdürmesi ve iyileştirmesi için hazırlanmış uluslararası bir modeldir. BGYS, ilgili taraflara risklerin doğru bir şekilde yönetildiğine dair güvence verir. BGYS’nin en önemli özelliği ise bilgi güvenliğinin sadece teknolojiye bağlı olmadığını, kuruluşun yönetim kademesi ve çalışanlarının teknolojiyle birlikte bilgi güvenliği sistemini tamamladığını göstermesidir.

ISO 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

ÇÖZÜMLER

ISO 27001 BGYS ile kuruluşunuza ait bilgi ve bilgi varlıklarının korunmasına yardımcı olup, insanlar ve bilgi sistemlerini kapsayan, sürekli iyileştirmeyi ilke edinen bir yönetim sistemiyle uluslararası düzeyde kabul görmüş uygulamalarla yasal uyum, en az risk, müşteri/vatandaş memnuniyeti, ulusal ve uluslararası bilinirlik gibi kazanımlar elde etmenizi sağlıyoruz.

whatsapp logo