Kurumunuzdaki İç ve Dış Erişim Noktalarında Ortaya Çıkabilecek Zafiyetleri Belirlemek İçin Şimdi Kayıt Olun!

RİSKLER

Hassas verilerinizi koruma altına almamanız durumunda kurumunuz siber saldırılara karşı korunmasız bir hale gelebilir. Şirketlere ait bilgilerin ağ yönetimi ile kontrol edilmemesi maddi açıdan birçok zarara neden olabileceği gibi aynı zamanda güvenlik kaygılarının çoğalmasına da yol açacaktır.

AĞ GÜVENLİK YAZILIM VE DONANIM

Ağ güvenliği; dijital varlıkları koruma, izinsiz ağ saldırılarını engelleme ve bunlara karşı güvenlik sağlamak için yapılan tetkik ve politikaları tanımlar. Ağ güvenliğinde yazılım ve donanım teknolojileri yer aldığından ağınızı hedef alan tüm tehditlere yanıt verir. Bilgisayar ve telekomünikasyon alanında üst düzey yönetim sergiler. Dijital varlıkları koruma, izinsiz ağ saldırılarını engelleme, dijital varlıklara karşı yapılan saldırılara yanıt verme ve bunlara karşı güvenlik sağlamak amacıyla yapılan tetkik ve politikaları tanımlar.

AĞ GÜVENLİK YAZILIM VE DONANIM

ÇÖZÜMLER

Güvenli veri depolama için ağ güvenliği yazılım ve donanımlarından yardım alarak şirketinizin bilgilerini ve sistemini koruma altına alabiliriz. Temel amaç; şirket verilerini korumak, oluşabilecek tehditleri algılamak ve sorunlara karşı müdahale etmektir. Bu anlamda Tetra Bilişim; Antivirüs, VPN, Güçlü Tanılama, IDS (Saldırı Tespit Sistemleri) ve Güvenlik Duvarı ile ağ güvenliğinizi sağlamaktadır.

whatsapp logo