Kurumunuzdaki İç ve Dış Erişim Noktalarında Ortaya Çıkabilecek Zafiyetleri Belirlemek İçin Şimdi Kayıt Olun!

Tetra Bilişim 20 yılı aşkın sektörel tecrübenin ışığında 2015 yılında İstanbul Merkezli olarak kurulan kurumsal kullanıcılara yönelik yenilikçi, dinamik ve proaktif çözümler sunan bir Bilgi Güvenliği Firmasıdır.

Latincede dört anlamına gelen “Tetra” adı dört ana hizmet kalemimiz olan Danışmanlık, Ağ (Network), Deffensive ve Offensive Güvenlik alanlarını temsil eder.

Tetra Bilişim, dünyanın önde gelen birçok güvenlik üreticisi ile iş ortaklığı yapmaktadır. Bilgi güvenliği çözümlerini ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak sunar. Farklı sektörlerde yüzlerce firmaya hizmet sağlarken tamamı ISO 27001 BGYS ve ISO 27701 KVYS Baş Denetçi Sertifikası ve birçoğu ISO 22301 iş sürekliliği Baş Denetçi sertifikası bulunan; bunların yanı sıra tamamı DPO (Data Protection Officer) sertifikasına sahip uzman danışman kadrosuyla; CEH, CISSP, OSCP sertifikasına sahip Bilgi Güvenliği uzmanlarıyla ve tamamı alanında uzman DPO sertifikalı Hukuk Ekibi ile Türkiye’nin her yerinde faaliyet göstermektedir.

Türkiye’nin lider bilişim danışmanlık firması olma yolunda ilerleyen Tetra Bilişim birçok alanda müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

whatsapp logo