info@tetrabilisim.com.tr
(+90) 216 740 00 20
Tetra  »  Hakkımızda »  Biz Kimiz

Tetra Bilişim, 15 yılı aşkın sektörel tecrübeye sahip, uzmanlaşmış ve yetkin kadrosu ile geleneksel anlayışın aksine, yenilikçi, dinamik ve proaktif çözümler sunmaktadır.  Tetra, Yunanca’da 4 anlamına gelir ve  ana hizmet kalemimiz olan Danışmanlık, Ağ (network), Güvenlik (Security) ve Sızma(Penetration) Testi  alanlarının sayısına atıfta bulunmaktadır.
 
Tetra Bilişim, Dünyanın önde gelen birçok güvenlik  üreticisi ile iş ortaklığı yapmakta, teknolojik gelişmeleri  yakından takip ederek, uluslararası standartlarda çözümleri, eğitimli ve deneyimli teknik personeli ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. 
 
Kurumların kendi iş alanlarına odaklanmasını ve verimliliklerinin artmasını sağlamak amacı ile güvenilir ve kalıcı bir  işbirliği içinde, çalışan Tetra Bilişim; bilgi teknolojileri çözümleri ile müşterilerinin "Rekabet Üstünlüğünü" güçlendirip, "Karlılık ve Pazar Paylarını" arttırmaya katkıda bulunmaktadır.
 
 Tetra Bilişim, yenilikçi ve önder yaklaşımı ile ülkemiz bilişim sektörüne ve bilgi güvenliğine sürekli katkı sağlamayı hedeflemektedir.